evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Buzovna, Xəzər, Bakı - 510 000 AZN

510 000 AZN
2 318 AZN/m²
Validə

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 61637
  • Baxışların sayı: 221
  • Elanın tarixi:
Agency
Bakı Əmlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • Etibarlı agentlik
  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 495
Bakı Əmlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Validə

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Buzovna
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 7 sot
Sahəsi 220 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 1
Mərdəkan qəsəbəsi , Bravoya gedən yolun üstü , Ağ evin arxasında 7 sot torpaq sahəsində inşa edilmiş tam əşyalı 1 mərtəbəli villa satışa çıxarılıb..
Şəxsi tikili villa elit ərazidə yerləşir .
İlin 4 fəsli yaşamaq üçün əlverişlidir..
Həyətində 2 maşınlıq qarajı, yay-qış mətbəxi , manqalnisi ,şəlaləsi, filtirli hovuzu , yaşıl zonası və əlavə sanuzelidə var...
Villa : 1 qonaq otağı , 4 yataq otağı , mətbəx və 4 sanuzeldən ibarətdir..
Qeyd edək ki , hər yataq otağında ayrıca sanuzel var ..
Bütün otaqlarda və mətbəxdə kondisioner quraşdırılıb..
İstilik sistemi : İsti döşəmə ( isti pol )
Torpaq sahəsi : 7 sot
Evin ümumi sahəsi : 220kv.m
Sənəd : Paket-Kupça
Qiymət : 510.000 azn
Mərdəkan qəsəbəsi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 61637
  • Baxışların sayı: 221
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Buzovna
4+ otaqlı, 200 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti185 000
Əmlak elan tarixi14 may
Xəzər r., Buzovna qəs.
Əmlak qiyməti185 000
Tarix ikonka 14 may
sahə kv ikonka 200 m², Otaq ikonka 4+ otaq, Metro ikonka Koroğlu m.,
Ünvan - ikonkaXəzər r., Buzovna qəs.
4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça