evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Buzovna, Xəzər, Bakı - 115 000 AZN

115 000 AZN
821 AZN/m²
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 71965
  • Baxışların sayı: 7
  • Elanın tarixi:
Agency
Baki Emlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 138
Baki Emlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Buzovna
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Bələdiyyə
Ümumi Sahə 3.5 sot
Sahəsi 140 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 1
Təmir Təmirli
Xəzər rayonu, Albalılıq qəsəbəsində 3.5 sot torpaq sahəsində yerləşən, 140 kv.m 4otaq tam təmirli fərdi yaşayış evi satılır. Ev bütün kommunal xətlərlə təmin olunub su, qaz və işıq daimidir. Əsas yoldan cəmi 150 metr məsafədə yerləşir. M8 nömrəli Bakubus avtobusunun son dayanacağına yaxın ərazidədir. Həyətyanı sahədə müxtəlif növ meyvə ağacları mövcuddur. Sakit və yaşayış üçün əlverişli mühitə malikdir. Sənədləri qaydasındadır bələdiyyə sənədidir və Asan Xidmətdə qeydiyyatı mövcuddur.
Buzovna qəs., Albalılıq
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
124 000 AZN
Bu əmlak
115 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 9 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 124 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 71965
  • Baxışların sayı: 7
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Buzovna