evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Şüvəlan, Xəzər, Bakı - 190 000 AZN

190 000 AZN
1 357 AZN/m²
Ariz

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 541-∗∗-∗∗
  • Elan: 57945
  • Baxışların sayı: 214
  • Elanın tarixi:
Agency

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 7
daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Ariz

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 541-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Şüvəlan
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 2.3 sot
Sahəsi 140 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Təcili Satlllr. Şüvəlanda 2.3 sotda insa olunmuş ümumi sahəsi 140 kv/m olan 2 mərtəbəli 4 otaqll tam təmirli Hovuzlu Baq Evi satlllr.Qaz su işlq daimidir.Sənəd Paket Kupcadlr.Qiymət 190.000 MANAT
Xəzər r., Şüvəlan qəs.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
197 000 AZN
Bu əmlak
190 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 7 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 197 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 57945
  • Baxışların sayı: 214
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Şüvəlan
4+ otaqlı, 270 m², 2 mərtəbə
Əmlak qiyməti385 000
Əmlak elan tarixi20 may
Şüvəlan qəs.
Əmlak qiyməti385 000
Tarix ikonka 20 may
sahə kv ikonka 270 m², Otaq ikonka 4+ otaq, Metro ikonka Koroğlu m.,
Ünvan - ikonkaŞüvəlan qəs.