evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Şüvəlan, Xəzər, Bakı - 168 000 AZN

168 000 AZN
1 527 AZN/m²
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 72079
  • Baxışların sayı: 7
  • Elanın tarixi:
Agency
Baki Emlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 142
Baki Emlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Şüvəlan
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 3 sot
Sahəsi 110 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 1
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Xəzər rayonu, Şüvəlanın qala yolu üzərində yerləşən bu müasir və zövqlə tikilmiş villa rahatlıq və genişliyi özündə birləşdirir. 3 sot torpaq sahəsində inşa olunmuş evin ümumi yaşayış sahəsi 110 kv.m-dir və ailə həyatı üçün əlverişli seçimdir.

Villa 4 otaqdan ibarətdir: 3 geniş və işıqlı yataq otağı, həmçinin müasir üslubda hazırlanmış studio tipli mətbəx və qonaq otağı evə xüsusi komfort və estetik görünüş bəxş edir. Evin bütün detalları keyfiyyətlə işlənib. Döşəmə tam isti pol sistemi ilə təchiz olunub və bu da qış aylarında yüksək rahatlıq təmin edir.

Həyətdə 8×3 metr ölçüdə hovuz üçün yer ayrılıb. Hovuz tam hazır deyil və onun tamamlanma xərci satış qiymətində nəzərə alınaraq çıxılacaq. Bu da yeni sahibə hovuzu öz zövqünə uyğun şəkildə tamamlamaq imkanı yaradır.

Şüvəlanın sakit, təmiz havası və elit yaşayış mühiti ilə seçilən bu ərazidə yerləşən villa həm daimi yaşayış, həm də sərfəli investisiya üçün uyğun variantdır.
Şüvəlan qəsəbəsi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 72079
  • Baxışların sayı: 7
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Şüvəlan