evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Buzovna, Xəzər, Bakı - 230 000 AZN

230 000 AZN
1 045 AZN/m²
Kamal

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 651-∗∗-∗∗
  • Elan: 42798
  • Baxışların sayı: 291
  • Elanın tarixi:
Agency
Baku Emlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 124
Baku Emlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Kamal

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 651-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Buzovna
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 6 sot
Sahəsi 220 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Buzovna qəsəbəsində körpünün yanındakı Araz marketin arxasında 6 sot torpaq sahəsində modern üslubda inşa olunmuş 3 mərtəbəli Bağ Evi satılır.
Ümumi sahəsi 220 m² olan evin dəhlizi, qonaq otağı, 3 yataq otağı, 2 sanitar qovşağı və mətbəxi mövcuddur. 3-cü mərtəbə mansarddır.
Evin istilik sistemi kombidir, ümumi isti döşəmə sistemi ilə təchiz olunub.

Həyətində manqalı, besetkası, yay-qış mətbəxi, maşın saxlamaq üçün qarajı, yaşıllıq ərazisi və dekorativ ağacları var. Qapısına kimi asfaltla örtülüb.
Qazı, suyu və işığı daimidir.
Sənədləri tam qaydasındadır, çıxarışı (kupça) var.

Qiymət: 230.000 AZN
Buzovna qəs.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
299 000 AZN
Bu əmlak
230 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 69 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 299 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 42798
  • Baxışların sayı: 291