evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı Həyət evi Satılır, Buzovna, Xəzər, Bakı - 155 000 AZN

155 000 AZN
1 550 AZN/m²
Validə

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 42162
  • Baxışların sayı: 453
  • Elanın tarixi: 12 may 2025
  • Yenilənmə tarixi
Agency
Bakı Əmlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • Etibarlı agentlik
  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 495
Bakı Əmlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Validə

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Buzovna
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 3.5 sot
Sahəsi 100 m²
Otaq sayı 3
Mərtəbə sayı 1
Sizlərə Xəzər rayonu, Buzovna qəsəbəsində 3.5 sot torpaq sahəsində modern üslubda inşa olunmuş 1 mərtəbəli Bağ Evi təqdim edirik.
Ümumi sahəsi 100 m² olan evin geniş dəhlizi, qonaq otağı, 2 yataq otağı, sanuzeli və mətbəxi (mebellə) mövcuddur.
İstilik sistemi kombidir, ümumi isti döşəmə sistemi ilə təchiz olunub. Həyətində söhbətgahı və növbənöv gülləri və ağacları var.
Bütün kommunalları qaydasındadır..Qazı, suyu və işığı daimidir.
Sənəd: ÇIXARIŞ
Qiyməti 155.000 AZN
Elan kodu-000018
Buzovna qəs.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 42162
  • Baxışların sayı: 453
  • Elanın tarixi: 12 may 2025
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Buzovna
4+ otaqlı, 130 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti200 000
Əmlak elan tarixi19 may
Xəzər r., Buzovna qəs.
Əmlak qiyməti200 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 130 m², Otaq ikonka 4+ otaq, Metro ikonka Koroğlu m.,
Ünvan - ikonkaXəzər r., Buzovna qəs.
3 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Buzovna
3 otaqlı, 220 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti210 000
Əmlak elan tarixi17 may