evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Buzovna, Xəzər, Bakı - 440 000 AZN

440 000 AZN
1 257 AZN/m²
Davudov Mehman

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 312-∗∗-∗∗
  • Elan: 36753
  • Baxışların sayı: 557
  • Elanın tarixi:
Agency
BAKI ƏMLAK HOUSE

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 21
BAKI ƏMLAK HOUSE daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Davudov Mehman

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 312-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Buzovna
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 5 sot
Sahəsi 350 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Buzovna-Zaqulbada mərkəzi yolun üstündə Favorit ,Rahat ,Araz marketin yaxınlığında ,5 sot torpaq sahəsində, beton monolitlə ,yüksək keyfiyyətlə inşa olunmuş şəxsi tikili 3 mərtəbəli Bağ Evi təqdim edirik.
Ümumi sahəsi 350 m² olan evin , 1qonaq otağı, 4 yataq otağı, mətbəxi və 3 sanuzeli (1 otaq daxili ) mövcuddur. Ev tam əşyalı satılır . Ev brend eşyalarla bəzədilib , adicə pərdəsi 6000 azn -ə alinib
Evin istilik sistemi kombidir.
Həyətində qapısına kimi asfalt ,geniş yaşıllıq ərazisi və müxtəlif növdə dekorativ ağacları ,filterli,daşma hovuzu ,24 saatlıq mühafizə kamera sistemi ,manqalxanası , pultla idarə olunan dəmir darvazası ,4 maşınlıq navesi var. Evin altı padvaldır. Məktəb, baxça yaxınlığındadır.
4 fəsil yaşamaq üçün əlverişli ərazidir. Hava axını altında yerləşir.
Qazı, suyu və işığı ,optik interneti daimidir. Qeyd :Ev tam əşyalıdır (Əşyalar brenddir)
Sənəd : Paket Kupça
Qiymət: 440.000 AZN
Buzovna qəs.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 36753
  • Baxışların sayı: 557
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Buzovna
4+ otaqlı, 130 m², 1 mərtəbə