evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Mərdəkan, Xəzər, Bakı - 240 000 AZN

240 000 AZN
879 AZN/m²
Validə

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 32237
  • Baxışların sayı: 356
  • Elanın tarixi: 25 yanvar 2025
  • Yenilənmə tarixi
Agency
Bakı Əmlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • Etibarlı agentlik
  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 495
Bakı Əmlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Validə

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Mərdəkan
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 6 sot
Sahəsi 273 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Ev təcili olaraq satılır!
Sizlərə modern üslubda şəxsi tikili olan , Mərdəkan Dalğa arenaynan üz bə üz də yerləşən 2 mərtəbəli təmirsiz podmayak evi teqdim edirik. Mülk yoldan 200 m aralı və qapısına kimi asvaltdı. Araz marketə Dənizə , arzu və vətən restoranına çox yaxın məsafədə, tam elitni məhlədə yerləşir.
Ev beton monolit , beton kəmərlər , kalonla inşa olunub.
6 sot torpaqda içində 273 kvm
1-ci mərtəbədə böyük dəhliz bir zal,bir iki yataq otaqı ,mətbəxt və bir sanuzel .
2-ci mərtəbədə beton monolitdir , alan şəxs istədiyi qeder otaq sayını artıra bilər.
Evin komunalları qapı ağzındadı tam hazır və işlək vəziyyətdədir (işıq,qaz,su sayğacnan)
Mülk dəyərinnən çox aşağı qiymətə satılır.
Sənəd : Çıxarış
Qiymət : 240 000 AZN
Mərdəkan qəs.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
598 000 AZN
Bu əmlak
240 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 358 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 598 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!