evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Mərdəkan, Xəzər, Bakı - 187 000 AZN

187 000 AZN
1 385 AZN/m²
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 72876
  • Baxışların sayı: 4
  • Elanın tarixi:
Agency
Baki Emlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 167
Baki Emlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Mərdəkan
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 2.5 sot
Sahəsi 135 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 1
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Xəzər rayonu, Mərdəkan qəsəbəsində, villalarla əhatə olunmuş prestijli məhəllədə yerləşən həyət evi satışa çıxarılıb.

🏡 Əmlak haqqında:

* Torpaq sahəsi: 2.5 sot
* Evin sahəsi: 135 kv.m
* 4 otaq:

* 3 yataq otağı
* 1 geniş qonaq otağı
* Mətbəx
* 2 sanitar qovşağı

Ev müasir üslubda və yüksək keyfiyyətli materiallarla təmir olunub. Bütün otaqlarda isti döşəmə sistemi quraşdırılıb. Mənzil bütün əşyaları ilə birlikdə satılır.

🌿 Həyət tamet daşlarla döşənib, geniş və səliqəlidir. Əlavə olaraq:

* 3 tonluq su çəni
* Pultla idarə olunan darvaza
* Tam asfalt küçə

Rahat və komfortlu yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir.
Mərdəkan qəs.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 72876
  • Baxışların sayı: 4
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Mərdəkan
4+ otaqlı, 300 m², 2 mərtəbə
Əmlak qiyməti170 000
Əmlak elan tarixi19 may
Mərdəkan qəs.
Əmlak qiyməti170 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 300 m², Otaq ikonka 4+ otaq, Metro ikonka Koroğlu m.,
Ünvan - ikonkaMərdəkan qəs.
4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Mərdəkan