evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, H.Aslanon qəs., Xətai, Bakı - 102 000 AZN

102 000 AZN
1 821 AZN/m²
Nazlı Xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 234-∗∗-∗∗
  • Elan: 63086
  • Baxışların sayı: 191
  • Elanın tarixi:
Agency
Brend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • Etibarlı agentlik
  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 304
Brend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Nazlı Xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 234-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xətai
Məntəqə H.Aslanon qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 15/19
Sahəsi 56 m²
Otaq sayı 2
İpoteka Hazır ipoteka
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
HAZIR 8%-Lİ İPOTEKA..!!

İlkin ödəniş – 102 000 AZN
Aylıq ödəniş – 480 AZN ( sığorta daxil)
Qalıq müddət: 21 İL
Mənzilin Ümumi Nağd Qiyməti: 163000 AZN

Xətai rayonu, Xudu Məmmədov küçəsi, Həzi Aslanov metrostansiyasına 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən Akkord Yaşayış Kompleksinə məxsus 19 mərtəbəli yeni tikili binanın 15-ci mərtəbəsində 2 otaqlı (1-dən 2-yə düzəlmə ) mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 2 otağa ideal şəkildə düzəldilib. Mətbəxin qapısı ayrıdır, Hallda yığılmayıb. Mənzilin sahəsi- 56 kvm. Binada Qaz,Su,İşıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil əşyalı satılır. Mənzilin sənədi – ÇIXARIŞDIR( KUPÇA ).

Şirkətin Komissiya haqqı 1000 AZN təşkil edir.
Xətai rayonu, Xudu Məmmədov küçəsi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 63086
  • Baxışların sayı: 191
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xətai-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Xətai, H.Aslanon qəs.
2 otaqlı, 69 m², 8/20 mərtəbə
Əmlak qiyməti177 000
Əmlak elan tarixi13 may
Xudu Məmmədov küçəsi
Əmlak qiyməti177 000
Tarix ikonka 13 may
sahə kv ikonka 69 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 8/20 mərtəbə
Ünvan - ikonkaXudu Məmmədov küçəsi