evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, H.Aslanon qəs., Xətai, Bakı - 225 000 AZN

225 000 AZN
1 974 AZN/m²
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
  • Elan: 67249
  • Baxışların sayı: 120
  • Elanın tarixi:
Agency
Asemlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 349
Asemlak daşınmaz əmlak agentliyi...
Şəmistan

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(077) 255-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xətai
Məntəqə H.Aslanon qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 17/17
Sahəsi 114 m²
Otaq sayı 4+
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
TİK-MAT MTK-ya məxsus 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 17-ci mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 114 kv.m olan, 4 otağa ideal şəkildə düzəldilmiş, tam təmirli və əşyalı mənzil satılır. Mənzil dəniz mənzərəlidir və geniş, funksional planlaşdırmaya malikdir.
Mənzilin giriş hissəsi, zal, mətbəx və sanitar qovşaqları isti döşəmə sistemi ilə təchiz olunmuşdur. Qaz, su və işıq fasiləsiz olaraq təmin edilir. Təmir yüksək keyfiyyətlə və zövqlə həyata keçirilib, əlavə xərc tələb olunmur.
Bina çox əlverişli infrastrukturda, birbaşa Həzi Aslanov metrosunun çıxışında yerləşir. Ətrafında bütün zəruri iaşə və xidmət obyektləri mövcuddur.
Mənzil kupçalıdır və bütün əşyalarla birlikdə yeni sahibinə təhvil verilir. Yaşamaq və ya investisiya üçün ideal seçimdir.Kod: 3741
Əlaqə tel: 0 7 0 9 7 7 0 1 0 4 (Zəng və Whatsapp aktiv)
Həzi Aslanov metrosunun çıxışı
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
243 000 AZN
Bu əmlak
225 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 18 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 243 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!