evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Masazır, Abşeron - 85 000 AZN

85 000 AZN
1 518 AZN/m²
gold home

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(050) 821-∗∗-∗∗
  • Elan: 73241
  • Baxışların sayı: 9
  • Elanın tarixi:
Agency
gold home

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 80
gold home daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
gold home

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(050) 821-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Rayon Masazır
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Muqavilə
Mərtəbə 2/8
Sahəsi 56 m²
Otaq sayı 3
Təmir Təmirli
Masazır qəsəbəsində Əliağa Vahid 204 ünvanında yerləşən 8 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində sahəsi 56 m² olan təmirli, tam əşyalı 2 otaqlı bina evi təcili satılır.Hamam və dəhliz isti poldur. Laminat yeni vurulub, sadəcə divar kağızı vurulmayıb və alıcının zövqünə uyğun olaraq seçilib tamamlanması üçün bu şəkildə saxlanılıb. İşıq, su və qaz daimidir. İnternet və və lifti var.Yerləşmə yeri çox yaxşıdır.Qurtuluş 93 və Qəsr yaşayış kompleksinin yaxınlığındadır.Sənədi müqavilədir.Yaxın vaxtlarda kupça veriləcək. Yaxınlığında bağça, məktəb, supermarketlər , aptek, referans tibb mərkəzi , dayanacaq və digər iaşə obyektləri var.Yaxınlığndan 535, 506, 525 nömrəli marşrut avtobusları hərəkət edir. Qiyməti 85000 manat. Real alıcıya endirim olacaq.
Masazır qəs., Əliağa Vahid 204
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 73241
  • Baxışların sayı: 9
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Masazır-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
2 otaqlı, 58 m², 6/14 mərtəbə
Əmlak qiyməti95 000
Əmlak elan tarixi23 may
Masazır qəsəbəsi
Əmlak qiyməti95 000
Tarix ikonka 23 may
sahə kv ikonka 58 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 6/14 mərtəbə
Ünvan - ikonkaMasazır qəsəbəsi
2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Masazır-Abşeron