evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

1 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Bağça Şəhər, Sumqayıt - 27 000 AZN

27 000 AZN
600 AZN/m²
Humay

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 265-∗∗-∗∗
  • Elan: 73120
  • Baxışların sayı: 7
  • Elanın tarixi:
Agency
Saray

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 223
Saray daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Humay

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 265-∗∗-∗∗
Şəhər Sumqayıt ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 13/14
Sahəsi 45 m²
Otaq sayı 1
İpoteka Hazır ipoteka
Təmir Təmirli
Sumqayıt şəhərinin girişində, Bağçaşəhər yaşayış kompleksində yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 45 kv.m olan 1 otaqlı studio tipli təmirli mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik sistemi kombidir. Təmir yeni tamamlanıb və mənzildə yaşayış olmayıb. Əmlakın sənədi çıxarışdır (kupça).

Kompleks infrastruktur baxımından əlverişli ərazidə yerləşir. Yaxınlığında supermarketlər, müxtəlif iaşə obyektləri, avtobus dayanacağı, Sumqayıt bulvarı, məktəb və uşaq bağçası mövcuddur.

Mənzil satmaq öhdəliyi ilə kirayə layihəsinə daxildir və aşağıdakı kredit şərtləri ilə təklif olunur:

* İlkin ödəniş: 27000 AZN
* Kredit müddəti: 23 il 9 ay
* Aylıq ödəniş: 347 AZN

Şərtlər:

1. Yalnız rəsmi gəliri olan şəxslər müraciət edə bilər.
2. Kredit tarixçəsi müsbət olmalıdır.
3. Kredit yaşı maksimum 70 yaşadəkdir.
4. Müraciət edən şəxsin yaşı maksimum 59 yaşadək olmalıdır.

Ofisin xidmət haqqı 1500 AZN təşkil edir.
Bağça şəhər
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 73120
  • Baxışların sayı: 7
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Bağça Şəhər-Sumqayıt
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça Hazır ipoteka
Satılır / Yeni tikili / Sumqayıt, Bağça Şəhər