evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Gənclər şəhərciyi, Abşeron - 130 000 AZN

130 000 AZN
1 857 AZN/m²
gold home

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(050) 821-∗∗-∗∗
  • Elan: 72997
  • Baxışların sayı: 13
  • Elanın tarixi:
Agency
gold home

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 72
gold home daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
gold home

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(050) 821-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 2/11
Sahəsi 70 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Təcili olaraq Xırdalan şəhəri, Abşeron Gənclər Şəhərciyində yerləşən 11 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində sahəsi 70 kv.m olan 2 otaqlı, təmirli, kupçalı, ipotekaya yararlı və əşyalı mənzil satışa çıxarılıb. Binada qaz, su, işıq və lift fasiləsiz fəaliyyət göstərir. Mənzil rahat yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Ərazi olduqca əlverişlidir — yaxınlığında məktəb, uşaq bağçası, xəstəxana, Dost Mərkəzi, Ər-Riyad Ticarət Mərkəzi, supermarketlər və müxtəlif iaşə obyektləri yerləşir. Bundan əlavə, yaxın zamanda bu yaşayış kompleksində “ASAN Xidmət” mərkəzinin fəaliyyətə başlaması nəzərdə tutulur. Mənzilin satış qiyməti 130000 manatdır. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq mümkündür.
Abşeron Gənclər şəhərciyi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 72997
  • Baxışların sayı: 13
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Gənclər şəhərciyi-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Gənclər şəhərciyi
2 otaqlı, 70 m², 8/11 mərtəbə
Əmlak qiyməti105 000
Əmlak elan tarixi21 may
Abşeron Gənclər şəhərciyi
Əmlak qiyməti105 000
Tarix ikonka 21 may
sahə kv ikonka 70 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 8/11 mərtəbə
Ünvan - ikonkaAbşeron Gənclər şəhərciyi