evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 86 000 AZN

86 000 AZN
1 387 AZN/m²
Tərlan bəy

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 308-∗∗-∗∗
  • Elan: 72933
  • Baxışların sayı: 12
  • Elanın tarixi:
Agency
Binam.az

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 20
Daşınmaz əmlak agentliyi....
Tərlan bəy

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 308-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Muqavilə
Mərtəbə 4/18
Sahəsi 62 m²
Otaq sayı 2
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
AAAF Parkın 28 saylı küçəsində yerləşən, tam təmirli 2 otaqlı mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir və sahəsi 62 kv.m-dir.

Ev özüm üçün keyfiyyətli və bahalı materiallarla təmir olunub. Təmir zamanı hər bir detala xüsusi diqqət yetirilib. Elektrik xətlərindən tutmuş divarların hamarlığına və isti döşəmə avadanlıqlarına qədər bütün işlər yüksək səviyyədə görülüb.

İşıq və su daimidir, sayğaclar quraşdırılıb. Qaz xətti çəkilib və sayğaclar da quraşdırılıb. Dəhliz, hamam və mətbəx isti döşəmə ilə təchiz olunub.

Mətbəx hissəsi layihəyə əsasən şüşə panel ilə ayrılmalı idi, lakin satış nəzərdə tutulduğu üçün bu iş tamamlanmayıb. Yeni alıcı öz zövqünə uyğun şəkildə tamamlaya bilər.

Ev səliqəli və tam hazır vəziyyətdədir, əlavə böyük xərc tələb etmir. Təxminən 2000 AZN dəyərində mətbəx mebeli və 1000 AZN dəyərində kondisioner evdə qalacaq.

Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq mümkündür.
Xırdalan ş.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
105 000 AZN
Bu əmlak
86 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 19 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 105 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.