evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 105 000 AZN

105 000 AZN
1 909 AZN/m²
Məhərrəm

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 270-∗∗-∗∗
  • Elan: 72804
  • Baxışların sayı: 12
  • Elanın tarixi:
Agency
MY DOM

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 61
MY DOM daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Məhərrəm

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 270-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 10/10
Sahəsi 55 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
🔥 McDonald’s Binasında 2 Otaqlı Studio Mənzil! 🔥

🏢 10/10 mərtəbə – Möhtəşəm görünüş!
📏 55 m² – Hər kvadrat metr komfort!
🛋 İdeal təmir – Hemen köç, tam hazır!
📜 Kupça – Hüquqi rahatlıq, problemsiz!
💰 Qiymət: 105,000 AZN – Əsl fürsət!

✨ Mərkəzdə, hər şeyə yaxın!
🏃‍♂️ Tələsin – belə mənzillər tez satılır!

📲 Əlaqə: 051 270 92 75
Xırdalan ş., Qalubiyyə küçəsi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 72804
  • Baxışların sayı: 12
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
3 otaqlı, 108 m², 7/12 mərtəbə
Əmlak qiyməti180 000
Əmlak elan tarixi19 may
Xırdalan ş., polis idarəsinin yanı
Əmlak qiyməti180 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 108 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 7/12 mərtəbə
Ünvan - ikonkaXırdalan ş., polis idarəsinin yanı
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
3 otaqlı, 103 m², 12/16 mərtəbə
Əmlak qiyməti132 000
Əmlak elan tarixi19 may
Xırdalan ş., Atlas recidens yaşayış kompleksi
Əmlak qiyməti132 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 103 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 12/16 mərtəbə