evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Buzovna, Xəzər, Bakı - 200 000 AZN

200 000 AZN
1 538 AZN/m²
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 72767
  • Baxışların sayı: 16
  • Elanın tarixi:
Agency
Baki Emlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 160
Baki Emlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Firuzə xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Buzovna
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 7 sot
Sahəsi 130 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 1
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Xəzər rayonu, Buzovna qəsəbəsinin kənd içi hissəsində yerləşən həyət evi satışdadır. Ev 7 sot torpaq sahəsində inşa olunub, ümumi sahəsi 130 kv.m-dir və 4 otaqdan ibarətdir.

Mənzildə 3 yataq otağı, 1 qonaq otağı, 1 mətbəx və sanitar qovşağı mövcuddur. Ev müasir üslubda keyfiyyətli təmir olunub və kombi istilik sistemi ilə təchiz edilib.

Evin qarşısında navəs altında yay eyvanı yerləşir. Geniş həyətyanı sahə əkin üçün əlverişlidir. Həyətdə avtomobil saxlamaq üçün qaraj da mövcuddur.

Sakit və yaşayış üçün əlverişli ərazidə yerləşən bu ev ailəvi yaşayış üçün ideal seçimdir.
Xəzər r., Buzovna qəs.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 72767
  • Baxışların sayı: 16
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Buzovna
3 otaqlı, 220 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti210 000
Əmlak elan tarixi17 may
Maştağa qəsəbəsi
Əmlak qiyməti210 000
Tarix ikonka 17 may
sahə kv ikonka 220 m², Otaq ikonka 3 otaq, Metro ikonka Koroğlu m.,
Ünvan - ikonkaMaştağa qəsəbəsi
4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Bakı, Xəzər, Buzovna