evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 146 000 AZN

146 000 AZN
2 086 AZN/m²
Qiymət tarixçəsi
Kenan

Sahibindən

Nömrəni göstər
(050) 856-∗∗-∗∗
  • Elan: 70310
  • Baxışların sayı: 50
  • Elanın tarixi: 23 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi
Kenan

Sahibindən

Nömrəni göstər
(050) 856-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 3/16
Sahəsi 70 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Bakı–Sumqayıt yolunda, Abşeron Mərkəzi Xəstəxanasının tam qarşısında, “Riyad” ticarət mərkəzindən cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən “Atlas Residence” yaşayış kompleksində tam təmirli mənzil satışa çıxarılıb.

🏢 Mənzil haqqında:

- 16 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi
- 2 otaqlı
- Tam təmirli
- Əşyasız satılır

✅ Mənzildə hər bir şərait mövcuddur:

- Balkonda ikiqat şüşəli cambalkon
- Bütün qapı və pəncərələrdə jalüz sistemi
- Dəhliz və sanitar qovşağı isti döşəmə ilə təchiz olunub

📄 Sənədləri tam qaydasındadır, kupça mövcuddur.

🚌 Binanın qarşısından 199, 500, 517, 508 və 539 nömrəli avtobuslar keçir.

📍 Yaxınlıqda məktəb, uşaq bağçası və xəstəxana yerləşir.

🤝 Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq mümkündür.
Əlif Haciev küç 54, mənzil 14 , blok A
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 70310
  • Baxışların sayı: 50
  • Elanın tarixi: 23 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

1 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
1 otaqlı, 70 m², 2/5 mərtəbə
Əmlak qiyməti102 000
Əmlak elan tarixi23 may
Mehdi Huseynzadə kuçəsi
Əmlak qiyməti102 000
Tarix ikonka 23 may
sahə kv ikonka 70 m², Otaq ikonka 1 otaq, Mərtəbə ikonka 2/5 mərtəbə