evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Yeni Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 200 000 AZN

200 000 AZN
1 460 AZN/m²
Bəsti

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 976-∗∗-∗∗
  • Elan: 70126
  • Baxışların sayı: 27
  • Elanın tarixi: 21 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi
Bəsti

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 976-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yeni Yasamal qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 18/18
Sahəsi 137 m²
Otaq sayı 3
Təmir Təmirli
Yasamal rayonu, Yeni Yasamal qəsəbəsində yerləşən yeni tikili binada mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil 18 mərtəbəli binanın 18-ci mərtəbəsində yerləşir və 3 otaqdan ibarətdir.

Mənzilin sənədi kupçadır. Rahat yaşayış üçün əlverişli ərazidə yerləşən mənzil təcili olaraq satılır.

Alıcıya əlavə olaraq 1 qaraj hədiyyə verilir.
Kənar dairəvi küç. 20 A
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
296 000 AZN
Bu əmlak
200 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 96 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 296 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 70126
  • Baxışların sayı: 27
  • Elanın tarixi: 21 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yeni Yasamal qəs.
3 otaqlı, 104 m², 9/22 mərtəbə
Əmlak qiyməti280 000
Əmlak elan tarixi19 may
Yeni Yasamal Main MTK