evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

1 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 96 500 AZN

96 500 AZN
1 755 AZN/m²
Tərlan

Sahibindən

Nömrəni göstər
(050) 637-∗∗-∗∗
  • Elan: 70029
  • Baxışların sayı: 40
  • Elanın tarixi: 20 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi
Tərlan

Sahibindən

Nömrəni göstər
(050) 637-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Muqavilə
Mərtəbə 11/16
Sahəsi 55 m²
Otaq sayı 1
İpoteka Hazır ipoteka
TƏCİLİ SATILIR – HAZIR İPOTEKA

Xırdalan şəhərində, Blue City Yaşayış Kompleksində (Bakı Mühəndislik Universitetinin yaxınlığında) yerləşən mənzil satışdadır. Mənzil 1İ binasında, 11-ci mərtəbədə yerləşir. Ümumi sahəsi 55 kv.m-dir və funksional şəkildə 1 otaqdan 2 otağa çevrilib.

💡 Mənzildə görülən işlər:

✔ Su, istilik və kanalizasiya xətləri çəkilib
✔ Elektrik sistemi tam quraşdırılıb
✔ Tavan və digər lazımi hissələrə alçipan vurulub
✔ Döşəmə laminat üçün betonlanıb
✔ Sayğac ödənişləri edilib
✔ Yük liftinin ödənişi tam həyata keçirilib

Binada yaşayış mövcuddur. Qalan işləri tamamlayaraq dərhal köçüb yaşamaq mümkündür.

📌 Mənzil hazırda ipotekadadır.
📌 İpotekanın bitməsinə 8 il qalıb.
📌 Aylıq ödəniş: 715 AZN.

💰 Mənzilin nağd qiyməti göstərilib.
Xırdalan ş., Blue City y/k.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 70029
  • Baxışların sayı: 40
  • Elanın tarixi: 20 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
2 otaqlı, 61 m², 11/16 mərtəbə
Əmlak qiyməti133 000
Əmlak elan tarixi22 may
H.Əliyev prospekti
Əmlak qiyməti133 000
Tarix ikonka 22 may
sahə kv ikonka 61 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 11/16 mərtəbə