evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Qurtuluş 93, Abşeron - 118 000 AZN

118 000 AZN
1 662 AZN/m²
Elan sahibi

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 459-∗∗-∗∗
  • Elan: 70002
  • Baxışların sayı: 47
  • Elanın tarixi: 19 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi
Elan sahibi

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 459-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Rayon Qurtuluş 93
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 2/5
Sahəsi 71 m²
Otaq sayı 3
Təmir Təmirli
Abşeron rayonu, Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində yeni təmirli mənzil satışdadır. Mənzil 5 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşir və qanuni 3 otaqdan ibarətdir.

Ev əşyalı şəkildə satılır və yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. Rahat və əlverişli infrastruktura malik kompleksdə yerləşir.
Masazır qəs., Qurtuluş 93 y/k.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 70002
  • Baxışların sayı: 47
  • Elanın tarixi: 19 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Qurtuluş 93-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Qurtuluş 93
3 otaqlı, 83 m², 6/6 mərtəbə
Əmlak qiyməti83 000
Əmlak elan tarixi22 may
Masazır Qurtuluş 93 yaşayış kompleksi
Əmlak qiyməti83 000
Tarix ikonka 22 may
sahə kv ikonka 83 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 6/6 mərtəbə
Ünvan - ikonkaMasazır Qurtuluş 93 yaşayış kompleksi
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Qurtuluş 93-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Qurtuluş 93
3 otaqlı, 86 m², 4/6 mərtəbə
Əmlak qiyməti125 000
Əmlak elan tarixi22 may
Masazır qəs.
Əmlak qiyməti125 000
Tarix ikonka 22 may
sahə kv ikonka 86 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 4/6 mərtəbə