evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı Həyət evi Satılır, Bayıl qəs., Səbail, Bakı - 135 000 AZN

135 000 AZN
1 350 AZN/m²
Elanin sahibi

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 878-∗∗-∗∗
  • Elan: 69822
  • Baxışların sayı: 28
  • Elanın tarixi: 17 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi
Elanin sahibi

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 878-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Səbail
Məntəqə Bayıl qəs.
Mülkün növü Həyət evi
Ümumi Sahə 1 sot
Sahəsi 100 m²
Otaq sayı 3
Mərtəbə sayı 1
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Dörd tərəfi qoşa daşla inşa olunmuş, yeni təmirli həyət evi satışa təqdim olunur. Ev 3 otaqdan ibarətdir. Ümumi sahəsi 100 kv.m-dir. Bütün şəraiti var, yaşayış üçün tam hazırdır. Mənzil əşyalı şəkildə satılır. Evi birbaşa sahibindən almaq imkanı var. Real alıcılar əlaqə saxlayaraq ətraflı məlumat əldə edə bilərlər.
Bayıl qəs.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 69822
  • Baxışların sayı: 28
  • Elanın tarixi: 17 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

2 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Səbail-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi
Satılır / Həyət evi / Bakı, Səbail, Bayıl qəs.
2 otaqlı, 55 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti82 000
Əmlak elan tarixi29 aprel
Bayıl qəs.
Əmlak qiyməti82 000
Tarix ikonka 29 aprel
sahə kv ikonka 55 m², Otaq ikonka 2 otaq, sahə sot ikonka 0.55 sot
Ünvan - ikonkaBayıl qəs.
4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Səbail-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi
Satılır / Həyət evi / Bakı, Səbail, Bayıl qəs.
4+ otaqlı, 144 m², 2 mərtəbə
Əmlak qiyməti119 000
Əmlak elan tarixi21 fevral
Bayıl qəs.
Əmlak qiyməti119 000
Tarix ikonka 21 fevral
sahə kv ikonka 144 m², Otaq ikonka 4+ otaq, sahə sot ikonka 1 sot
Ünvan - ikonkaBayıl qəs.
2 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Səbail-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi