evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 86 500 AZN

86 500 AZN
1 663 AZN/m²
Qiymət tarixçəsi
Nicat

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 906-∗∗-∗∗
  • Elan: 69249
  • Baxışların sayı: 36
  • Elanın tarixi: 12 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi
Nicat

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 906-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Mərtəbə 2/5
Sahəsi 52 m²
Otaq sayı 2
Təmir Təmirli
Xırdalanda 1 otaqlı, studio tipli mənzil (mətbəx qonaq otağı ilə birgə) satılır.
Xırdalan ş.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
87 100 AZN
Bu əmlak
86 500 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 600 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 87 100 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 69249
  • Baxışların sayı: 36
  • Elanın tarixi: 12 aprel 2026
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
2 otaqlı, 73 m², 3/4 mərtəbə
Əmlak qiyməti86 000
Əmlak elan tarixi14 may
Hüseyn Arif küç.
Əmlak qiyməti86 000
Tarix ikonka 14 may
sahə kv ikonka 73 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 3/4 mərtəbə
Ünvan - ikonkaHüseyn Arif küç.
4 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
4+ otaqlı, 92 m², 14/15 mərtəbə