evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 168 000 AZN

168 000 AZN
2 049 AZN/m²
MYDOM

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 232-∗∗-∗∗
  • Elan: 69061
  • Baxışların sayı: 63
  • Elanın tarixi:
Agency
MYDOM

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 250
MYDOM daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
MYDOM

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 232-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 12/16
Sahəsi 82 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
İPOTEKAYA TAM YARARLİ MƏNZİL SATİLİR.

Xırdalan şəhəri, Mehdi Hüseyn küçəsində yerləşən Sultan MTK-nın keyfiyyətli binalarından birində, 16 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsində yerləşən mənzil satışa çıxarılıb.

Mənzil çıxarışlıdır və ipotekaya tam yararlıdır.

Mənzilin sənədləri tam qaydasındadır ÇIXARIŞ VAR (KUPÇA).

🏡 Ümumi məlumat:
3 otaq (studio mətbəx)
2 sanuzel
1 bağlı balkon
Mətbəx şüşə qapı ilə ayrılıb
Bütün otaqlar pəncərəlidir, işıqlı və genişdir
✨ Təmir və üstünlüklər:
Mənzil Aziza dizayn tərəfindən xüsusi dizayn edilib
Şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətlə təmir olunub
Bütün ev isti döşəmə (istipol) ilə təchiz olunub
Sanuzellərdə Türkiyə istehsalı keramoqranit
Hamam aksesuarları E.C.A markasıdır
Borular tam izolyasiyalıdır (səs keçirmir)
Boru və birləşdiricilər KAS markasıdır
Otaqlar parketdir (injener döşəmə)
Divarlar səs izolyasiyası ilə təmin olunub
Oboylar İtaliya istehsalıdır (Emiliana Parati)
Elektrik sistemi yüksək keyfiyyətli kabellərlə çəkilib
Hər otağın işıq və rozetkası üçün ayrıca avtomat var
Bütün otaqlara kamera sistemi çəkilib
Divar içi kondisioner xətləri mövcuddur
Qapılar və plintuslar xüsusi sifarişlə hazırlanıb
🏢 Bina haqqında:
2 sürətli lift
Generator sistemi
Su ehtiyat hovuzu
Xırdalanın ən möhkəm və keyfiyyətli binalarından biridir.

Real alıcıya endirim olacaq.

Xidmət Haqqı 1%
Mehdi Hüseyn küç.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!