evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 180 000 AZN

180 000 AZN
1 731 AZN/m²
MYDOM

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 232-∗∗-∗∗
  • Elan: 68568
  • Baxışların sayı: 94
  • Elanın tarixi:
Agency
MYDOM

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 250
MYDOM daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
MYDOM

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 232-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 5/9
Sahəsi 104 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
İPOTEKAYA TAM YARARLI MƏNZİL

ÇOX GÖZƏL TƏKLİF.

Xırdalanda tam mərkəzdə "Heydər Əliyev" parkıyla üzbə üz yerləşən yeni tikili binada 9/5 mərtəbəsində 104 kv qanuni 3 otaqlı tam keyfiyyətli olaraq İdeal təmirli mənzil satılır.

Mənzilin sənədləri tam qaydasındadır ÇIXARIŞ VAR (KUPÇA).

Mənzil tam ipotekaya yararlıdır.

Mənzil Əşyalı satılır ( soyuducu , paltaryuyan , stullar və stol götürüləcək ).

Binanın sakit, geniş, uşaq meydançası və həyəti maşın saxlamaq üçün avtodayanacağı var.

Binanın qarşında bütün avtobuslar keçir. Xırdalanın heç bir probkasını görmürsən.

Yerləşmə yeri tam xırdalanın mərkəzi mənzilin qarşısı tam açıqdır gün düşən mənzildir.

Xidmət haqqı 1%.
Heydər Əliyev pr
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 68568
  • Baxışların sayı: 94
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
2 otaqlı, 52 m², 2/5 mərtəbə
Əmlak qiyməti92 000
Əmlak elan tarixi21 may
Xırdalan ş., Qara Qarayev küç.
Əmlak qiyməti92 000
Tarix ikonka 21 may
sahə kv ikonka 52 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 2/5 mərtəbə
Ünvan - ikonkaXırdalan ş., Qara Qarayev küç.
2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan