evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Buzovna, Xəzər, Bakı - 220 000 AZN

220 000 AZN
1 517 AZN/m²
Aytəkin

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 651-∗∗-∗∗
  • Elan: 66928
  • Baxışların sayı: 154
  • Elanın tarixi:
Agency
Baku Emlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 124
Baku Emlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Aytəkin

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 651-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Buzovna
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 5 sot
Sahəsi 145 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 1
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Xəzər rayonu, Buzovna qəsəbəsi, Hərbi zavodun yaxınlığında yerləşən 5 sot torpaq sahəsində inşa edilmiş həyət evi satışa çıxarılıb. Ev sakit və yaşayış üçün əlverişli ərazidə yerləşir. Ümumi sahəsi 145 kv.m olan ev 3 yataq, 1 qonaq otağı, 1 mətbəxdən və sanuzeldən ibarətdir Ev super təmir olunub. Əlavə olaraq həyətində dekorativ ağaclar, yaşıllıq, sanitar qovşağı,verenda mövcuddur .
Qapiya qədər aslfatdır və jalüz qapıdan isdifadə edilib. Kommunallar tam qaydasındadır: Qaz, su, işiq, optik internet daimidir. Ərazi infrastrukturu baxımından əlverişli yerdə yerləşir. Yaxınlıqda məktəb, uşaq bağçası, marketlər, aptek və digər gündəlik tələbat üçün vacib olan obyektlər mövcuddur. İctimai nəqliyyat vasitələrinə çıxış rahatdır və şəhərin digər istiqamətlərinə getmək mümkündür.
Ev həm yaşayış üçün, həm də investisiya məqsədi ilə əlverişli seçim hesab olunur. Sakit məhəllədə yerləşməsi ailəli şəxslər üçün əlavə üstünlük yaradır.
Otaq sayı: 4
Evin ümumi sahəsi: 145 kv.m
Sənəd: Paket-kupça (İpotekaya yararlı)
Qiymət: 220 000 AZN
Buzovna qəsəbəsi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 66928
  • Baxışların sayı: 154
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xəzər-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı