evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Badamdar qəs., Səbail, Bakı - 245 000 AZN

245 000 AZN
1 815 AZN/m²
Camal

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 709-∗∗-∗∗
  • Elan: 64294
  • Baxışların sayı: 243
  • Elanın tarixi: 14 fevral 2026
  • Yenilənmə tarixi
Camal

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 709-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Səbail
Məntəqə Badamdar qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Mərtəbə 4/14
Sahəsi 135 m²
Otaq sayı 3
🔴 TƏCİLİ SATIŞ – BAZAR QİYMƏTİNDƏN AŞAĞI! 🏡Vasitecisiz
💥 Kv.m qiyməti 2000 AZN-dən də aşağı!
✔ Yaşayış olan, qazla təmin edilmiş bina
✔ 135 kv.m, 4-cü mərtəbə
✔ Pod mayak – zövqünüzə uyğun təmir etmək imkanı
✔ Sənədlər tam qaydasında (müqavilə)
🏠 Planlama üstünlüyü – həm geniş rahat 3 və 4 otaq etmək mümkündür.
📍 Badamdar, Botanika Bağının ve Radius tekerin yani – sakit, elit və prestijli ərazi
🌇 Kempinski Badamdar Hotel panoramalı mənzərə
♻️ Barter mümkündür (aşağı məbləğli variantlara üstünlük verilir)
Badamdar qəs., Mikayıl Müşviq küç
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
323 000 AZN
Bu əmlak
245 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 78 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 323 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 64294
  • Baxışların sayı: 243
  • Elanın tarixi: 14 fevral 2026
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Səbail-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça