evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı mənzil Köhnə tikili Satılır, 8-ci kilometr, Nizami, Bakı - 240 000 AZN

240 000 AZN
2 000 AZN/m²
Zamiq

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 270-∗∗-∗∗
  • Elan: 64160
  • Baxışların sayı: 242
  • Elanın tarixi:
Agency
Binam

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 17
Binam daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Zamiq

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 270-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Nizami
Məntəqə 8-ci kilometr
Mülkün növü Köhnə tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 8/10
Sahəsi 120 m²
Otaq sayı 4+
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
🔥 SUPER TƏKLİF! TAM TƏMİRLİ, TAM ƏŞYALI! 🔥

🏢 10 mərtəbəli Leninqrad layihəli binanın 8-ci mərtəbəsində yerləşən,
🏠 4 otaqlı, 120 kv.m geniş və işıqlı mənzil satışdadır!

✨ Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli və zövqlə seçilmiş materiallarla təmir olunub. Təmir zamanı keyfiyyətə xüsusi önəm verilib.

🛋️ Tam əşyalı satılır – mebel və texnika daxil!
🔑 Alıcı heç bir əlavə xərc çəkmədən dərhal köçüb yaşaya bilər.
🌞 Geniş və rahat otaqlar, ailə üçün ideal planlaşdırma.

📍 Əla yerləşmə!
🏫 Yaxınlıqda məktəb və bağça
🛒 Supermarketlər və digər iaşə obyektləri
🚇 Metroya yaxın məsafə
🚌 Binanın qarşısından şəhərin bütün istiqamətlərinə marşrut xətləri

💰 Real alıcıya cüzi endirim olunacaq.
📑 Şirkət haqqı: 1%
Babək prospekti
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
244 000 AZN
Bu əmlak
240 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 4 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 244 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!