evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 80 000 AZN

80 000 AZN
1 951 AZN/m²
Cahangir

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 736-∗∗-∗∗
  • Elan: 64081
  • Baxışların sayı: 165
  • Elanın tarixi:
Agency
Trend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 195
Trend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Cahangir

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 736-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 2/13
Sahəsi 41 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Təcili satılır! Kupçalı!

Xırdalanda köhnə bazarın qarşısında, Kristal Abşeron 1 yaşayış kompleksində 2 otağa ideal düzəlmə mənzil satılır. Əşyaların təxminən 90%-i qalacaq. Layihəsi çox yaxşıdır, yataq otağının da pəncərəsi var. Mənzil 2-ci mərtəbədə yerləşir, altı qarajdır. Qaz, su və işıq daimidir. İstilik sistemi kombidir. Yalnız real alıcılar əlaqə saxlasın.
Xırdalan ş., Kristal Abşeron
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 64081
  • Baxışların sayı: 165
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
2 otaqlı, 70 m², 8/11 mərtəbə
Əmlak qiyməti105 000
Əmlak elan tarixi21 may
Xırdalan şəhəri
Əmlak qiyməti105 000
Tarix ikonka 21 may
sahə kv ikonka 70 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 8/11 mərtəbə
Ünvan - ikonkaXırdalan şəhəri
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
3 otaqlı, 105 m², 4/16 mərtəbə
Əmlak qiyməti165 000
Əmlak elan tarixi21 may
Xırdalan ş., Şeron MTK yaşayış kompleksi
Əmlak qiyməti165 000
Tarix ikonka 21 may
sahə kv ikonka 105 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 4/16 mərtəbə