evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Gənclər şəhərciyi, Abşeron - 57 500 AZN

57 500 AZN
1 571 AZN/m²
Qiymət tarixçəsi
Elbrus

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 277-∗∗-∗∗
  • Elan: 62794
  • Baxışların sayı: 234
  • Elanın tarixi: 29 yanvar 2026
  • Yenilənmə tarixi
Agency
MY DOM

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • Etibarlı agentlik
  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 144
MY DOM daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Elbrus

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 277-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 11/11
Sahəsi 36.6 m²
Otaq sayı 2
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Çox təcili satılır. Mənzildə təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Əşyalı satılır.
Abşeron Gənclər şəhərciyi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 62794
  • Baxışların sayı: 234
  • Elanın tarixi: 29 yanvar 2026
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Gənclər şəhərciyi-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Gənclər şəhərciyi
2 otaqlı, 50 m², 11/11 mərtəbə
Əmlak qiyməti82 000
Əmlak elan tarixi15 may
Abşeron Gənclər şəhərciyi, 54-cü blok
Əmlak qiyməti82 000
Tarix ikonka 15 may
sahə kv ikonka 50 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 11/11 mərtəbə
Ünvan - ikonkaAbşeron Gənclər şəhərciyi, 54-cü blok
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Gənclər şəhərciyi
2 otaqlı, 50 m², 6/11 mərtəbə
Əmlak qiyməti89 000
Əmlak elan tarixi14 may
Abşeron Gənclər şəhərciyi
Əmlak qiyməti89 000
Tarix ikonka 14 may
sahə kv ikonka 50 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 6/11 mərtəbə
Ünvan - ikonkaAbşeron Gənclər şəhərciyi
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Gənclər şəhərciyi-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı