evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı Həyət evi Satılır, Zabrat qəs., Sabunçu, Bakı - 108 000 AZN

108 000 AZN
1 000 AZN/m²
Məhərrəm

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 369-∗∗-∗∗
  • Elan: 62689
  • Baxışların sayı: 189
  • Elanın tarixi:
Agency
Saray Emlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 10:00 - 19:00
  • Elanların sayı: 146
Saray Emlak daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Məhərrəm

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 369-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Sabunçu
Məntəqə Zabrat qəs.
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 2.2 sot
Sahəsi 108 m²
Otaq sayı 3
Mərtəbə sayı 1
Təmir Təmirli
Həyət evi satılır!

Sabunçu rayonu, Zabrat qəsəbəsində, DAM (QAI) və Diaqnoz Tibb Mərkəzinə yaxın ərazidə 2,2 sot torpaq sahəsində inşa olunmuş 1 mərtəbəli, 3 otaqlı təmirli həyət evi satılır. Evin qazı, suyu, işığı, kombi sistemi və mərkəzi kanalizasiyası mövcuddur. Ev möhkəm təməllidir, divarlar qoşa daşla tikilib. Həyətə rahat şəkildə maşın daxil olur. Evlə yol arasında asfalt örtük var.

Ev əlverişli ərazidə yerləşir. Yaxınlığında məktəb, market və digər iaşə obyektləri mövcuddur. Zabrat sürət qatarına təxminən 5 dəqiqəlik məsafədədir. Ərazidən Koroğlu istiqamətinə bir neçə marşrut işləyir.

Sənədlər qaydasındadır. Torpağın kupçası var. Evə də kupça almaq mümkündür.

Qiymət: 108 000 AZN
Ofisin xidmət haqqı: 1%
Zabrat qəs.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 62689
  • Baxışların sayı: 189
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Sabunçu-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi
Satılır / Həyət evi / Bakı, Sabunçu, Zabrat qəs.
3 otaqlı, 100 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti89 000
Əmlak elan tarixi15 may
Sabunçu r., Zabrat qəs.
Əmlak qiyməti89 000
Tarix ikonka 15 may
sahə kv ikonka 100 m², Otaq ikonka 3 otaq, sahə sot ikonka 2 sot
Ünvan - ikonkaSabunçu r., Zabrat qəs.
3 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Sabunçu-Bakı