evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Mərdəkan, Xəzər, Bakı - 440 000 AZN

440 000 AZN
2 000 AZN/m²
Validə

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 551-∗∗-∗∗
  • Elan: 62010
  • Baxışların sayı: 230
  • Elanın tarixi:
Agency
Bakı Əmlak House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • Etibarlı agentlik
  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 495
Bakı Əmlak House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Validə

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 551-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xəzər
Məntəqə Mərdəkan
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 10 sot
Sahəsi 220 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 1
Xəzər rayonu, Mərdəkan qəsəbəsi, Bravo marketin yolunda, magistral yoldan 500 m. məsafədə, ətrafı tamamilə prestijli villalar olan ərazidə 5 otaqlı bağ evi satılır.
Bağ evi: 1 zal, 4 yataq, 1 mətbəx, 3 san/q, manqalxana, söhbətgah, filtirli hovuz, 2 maşınlıq qaraj, həyətdə artıq əşyaların yerləşdirilməsi üçün tikili, işıq sisteminin saz vəziyyətdə saxlanması üçün Türkiyə istehsalı bahalı transformator, 5 kva gücündə generator, həyətdə bar verən müxtəlif meyvə ağacları, çoxlu sayda qızılgülləri var. Ev tam olaraq daş yunu ilə üzlənib (qışda isti, yayda soyuq saxlayır, enerjiyə qənaət edir).
Həyətdə 5 tonluq su çəni var. Evə yüksək sürətli optik internet xətti çəkilib.
Həyətdə istirahət üçün hər şərait yaradılıb (tennis stolu, yelləncəkli divan, yumşaq oturma dəsti, həyətdə ayrıca şüşəli soyuducu və s. əşyalar).
Ev 4 fəsil yaşamaq üçün tam əlverişlidir.
Qeyd: villa tam brend firmalara məxsus təzə mebel və hər növ elektronika əşyalarla satılır (2 TV, hər otaqda və əşya damı da daxil olmaqla 7 kondisioner, paltaryuyan, qabyuyan, 2 soyuducu).
Kommunalları qaydasındadır. İstilik sistemi kombidir.
Torpaq sahəsi: 10 sot
Evin ümumi sahəsi: 220 kv/m
Sənəd: Paket Kupça (İpotekaya yararlı)
Qiymət: 440.000 AZN
Mərdəkan qəsəbəsi
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
482 000 AZN
Bu əmlak
440 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 42 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 482 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.