evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Köhnə tikili Satılır, Nərimanov, Bakı - 255 000 AZN

255 000 AZN
3 542 AZN/m²
Elan sahibi

Sahibindən

Nömrəni göstər
(050) 277-∗∗-∗∗
  • Elan: 61577
  • Baxışların sayı: 189
  • Elanın tarixi: 16 yanvar 2026
  • Yenilənmə tarixi
Elan sahibi

Sahibindən

Nömrəni göstər
(050) 277-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Nərimanov
Mülkün növü Köhnə tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 9/9
Sahəsi 72 m²
Otaq sayı 3
Təmir Təmirli
Gənclik abu arena. Temirli. Qanuni 3 otaq.
Fətəli Xan Xoyski küç.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 61577
  • Baxışların sayı: 189
  • Elanın tarixi: 16 yanvar 2026
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Nərimanov-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Nərimanov
3 otaqlı, 67 m², 6/9 mərtəbə
Əmlak qiyməti239 000
Əmlak elan tarixi20 may
Atatürk prospekti 65
Əmlak qiyməti239 000
Tarix ikonka 20 may
sahə kv ikonka 67 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 6/9 mərtəbə
Ünvan - ikonkaAtatürk prospekti 65
3 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Nərimanov-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Nərimanov, Montin qəs.
3 otaqlı, 90 m², 2/4 mərtəbə
Əmlak qiyməti255 000
Əmlak elan tarixi19 may
Orucəliyev küç.
Əmlak qiyməti255 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 90 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 2/4 mərtəbə
Ünvan - ikonkaOrucəliyev küç.
3 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Nərimanov-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Nərimanov
3 otaqlı, 30 m², 2/2 mərtəbə
Əmlak qiyməti153 000
Əmlak elan tarixi18 may
28 may m/st.
Əmlak qiyməti153 000