evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 140 000 AZN

140 000 AZN
1 120 AZN/m²
Ümid

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 216-∗∗-∗∗
  • Elan: 61519
  • Baxışların sayı: 168
  • Elanın tarixi:
Agency
Xırdalanda Əmlak

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 6
Xırdalanda Əmlak daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Ümid

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(070) 216-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Muqavilə
Mərtəbə 6/8
Sahəsi 125 m²
Otaq sayı 4+
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
❌❌❌ 155.000 AZN ❌❌❌
✔ ✔ ✔ 140.000 AZN ✔ ✔ ✔

Xırdalan şəhərində, mərkəzi ərazidə yerləşən yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil satılır.

Bazar qiyməti
167 000 AZN
Bu əmlak
140 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 27 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 167 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 61519
  • Baxışların sayı: 168
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
3 otaqlı, 81 m², 12/16 mərtəbə
Əmlak qiyməti168 000
Əmlak elan tarixi21 may
Xırdalan ş., Mc Donaladsla üzbə-üz yerləşən bina
Əmlak qiyməti168 000
Tarix ikonka 21 may