evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

1 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Əhmədli, Xətai, Bakı - 145 000 AZN

145 000 AZN
3 085 AZN/m²
Sabina

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 253-∗∗-∗∗
  • Elan: 61463
  • Baxışların sayı: 196
  • Elanın tarixi:
Agency
Domix

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 23:00
  • Elanların sayı: 39
Domix daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Sabina

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 253-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Xətai
Məntəqə Əhmədli
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 3/20
Sahəsi 47 m²
Otaq sayı 1
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Xətai rayonunun Əhmədli qəsəbəsində yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində 1 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin sənədi Kupçadır və ipotekaya yararlıdır.
🏢✨ KUPÇALI • YENİ TİKİLİ • TƏMİRLİ MƏNZİL SATILIR! ✨🏢

Yeni tikili binada yerləşən, tam ideal vəziyyətdə olan, yaşayış üçün hazır mükəmməl mənzil satışa çıxarılıb.
🔹 Əsas məlumatlar:
Əmlak növü: Mənzil
Tikili növü: Yeni tikili
Mərtəbə: 3 / 20
Ümumi sahə: 47 m²
Kupçada: 44.70 m²
Müqavilədə: 47 m²
Otaq sayı: 1 (orijinal plan, heç bir dəyişiklik edilməyib)
Təmir: Yeni və keyfiyyətli
Çıxarış (Kupça): VAR

🏠 Mənzilin üstünlükləri:
Təmir olunandan sonra heç vaxt yaşayış olmayıb
Qeydiyyatda heç kim yoxdur
Kombi sistemi mövcuddur
Kondisioner quraşdırılıb
İşıqlı, səliqəli və komfortlu planlama

📦 Əşya ilə bağlı qeyd:
Satışa soyuducu, paltaryuyan, stol və divan daxil DEYİL – bunlar götürüləcək.

💰 Qiymət və şərt:
Real alıcıya endirim ediləcək
Sənədlər tam qaydasındadır, alqı-satqıya hazırdır

✨ Yaşamaq və ya yatırım üçün ideal seçimdir.
Belə vəziyyətdə, kupçalı yeni tikili mənzillər nadir tapılır.
📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.
Gəncə pr., Xətai Park Yasayis Kompleksi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 61463
  • Baxışların sayı: 196