evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Sulutəpə qəs., Binəqədi, Bakı - 42 000 AZN

42 000 AZN
276 AZN/m²
Leyla xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 234-∗∗-∗∗
  • Elan: 61246
  • Baxışların sayı: 227
  • Elanın tarixi:
Agency
Brend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 21:00
  • Elanların sayı: 36
Brend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Leyla xanım

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(010) 234-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Binəqədi
Məntəqə Sulutəpə qəs.
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 2 sot
Sahəsi 152 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 1
İpoteka Hazır ipoteka
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Hökməli dairəsinə yaxın, 4 otaqlı həyət evi satılır
Hökməli dairəsinin yaxınlığında, Bakı–Şamaxı yolundan cəmi 50 metr məsafədə, çox əlverişli və prestijli ərazidə yerləşən 4 otaqlı həyət evi satışa çıxarılıb.
🏡 Evin xüsusiyyətləri:
Torpaq sahəsi: 2 sot
Ümumi yaşayış sahəsi: 152 m²
4 otaqlı, geniş və işıqlı planlama
Hamam və tualet super təmirlidir
Kosmetik olaraq yalnız aboyların dəyişdirilməsinə ehtiyac ola bilər
Evin ölçüsü qədər, hündür zirzəmi
Həyətdə ayrıca hamam-tualet mövcuddur
📍 Yerləşmə və infrastruktur:
Ərazinin ən yaxşı nöqtəsində
159 nömrəli marşrut evin yanından keçir
Məktəb, market, aptek və digər bütün zəruri obyektlər yaxınlıqda
💰 Qiymət və ipoteka şərtləri:
Nəğd satış qiyməti: 105 000 AZN
Ev hazırda ipotekadadır:
İlkin ödəniş: 42 000 AZN
Banka qalan borc: 63 000 AZN
Müddət: 19 il
Aylıq ödəniş: 530 AZN
🧾 Xidmət haqqı: 1 000 AZN
Ciddi alıcılar üçün ideal variantdır.
Əlavə məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Hökməli dairəsinə yaxın, 4 otaqlı həyət evi satılır
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 61246
  • Baxışların sayı: 227
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Binəqədi-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Həyət evi / Bakı, Binəqədi, Sulutəpə qəs.