evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

1 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Gənclər şəhərciyi, Abşeron - 63 000 AZN

63 000 AZN
1 703 AZN/m²
Irada xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 443-∗∗-∗∗
  • Elan: 59268
  • Baxışların sayı: 250
  • Elanın tarixi:
Agency
Trend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 66
Trend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Irada xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 443-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 10/11
Sahəsi 37 m²
Otaq sayı 1
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Abşeron Gənclər şəhərcikdə 11 mərtəbəli binanın 10-cı mərtəbəsində, sahəsi 37kv/m olan 1 otaqlı təmirli mənzil satılır.
Ev əlverişli yerdə yerləşir. Bütün İnfastruktur var.
Şehercikde mekteb, baxça, xestexana, dost merkezı, marketler,restoranlar fotbol meydançası var ve saır .
Menzıl Əşyalı satılır
Kupça var. Ipotekaya yararlidir.
Ətraflı məlumat və digər evlər üçün real müştərilər qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlaya bilər.
Ofis haqqı 1 % təşkil edir
Xirdalan Baki Sumqayit yolu
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 59268
  • Baxışların sayı: 250
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Gənclər şəhərciyi-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Gənclər şəhərciyi
2 otaqlı, 50 m², 6/11 mərtəbə
Əmlak qiyməti89 000
Əmlak elan tarixi20 may
Abşeron Gənclər şəhərciyi
Əmlak qiyməti89 000
Tarix ikonka 20 may
sahə kv ikonka 50 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 6/11 mərtəbə
Ünvan - ikonkaAbşeron Gənclər şəhərciyi
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Gənclər şəhərciyi
2 otaqlı, 45 m², 10/11 mərtəbə