evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı Həyət evi Satılır, Xırdalan - 47 000 AZN

47 000 AZN
1 175 AZN/m²
Irada xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 443-∗∗-∗∗
  • Elan: 58343
  • Baxışların sayı: 223
  • Elanın tarixi:
Agency
Trend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 66
Trend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Irada xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 443-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 7 sot
Sahəsi 40 m²
Otaq sayı 2
Mərtəbə sayı 1
Təmir Təmirli
Xirdalanda AAAF parkla uzbeuz 40kv 2 otaqli 30kv heyeti olan ev satilir.
Su, qaz ,isiq dayimidir
Sened çıxarış.
ətraflı məlumat üçün real müştərilər qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlaya bilər.
Xidmət haqqı 1 % təşkil edir.
Xırdalan ş., H.Əliyev küç.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
53 100 AZN
Bu əmlak
47 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 6 100 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 53 100 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 58343
  • Baxışların sayı: 223
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Həyət evi / Xırdalan
4+ otaqlı, 100 m², 2 mərtəbə
Əmlak qiyməti115 000
Əmlak elan tarixi20 may
Xırdalan ş.
Əmlak qiyməti115 000
Tarix ikonka 20 may
sahə kv ikonka 100 m², Otaq ikonka 4+ otaq, sahə sot ikonka 1 sot
Ünvan - ikonkaXırdalan ş.
4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı