evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı Həyət evi Satılır, Saray, Abşeron - 84 000 AZN

84 000 AZN
988 AZN/m²
Bilqeyis

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 290-∗∗-∗∗
  • Elan: 57498
  • Baxışların sayı: 165
  • Elanın tarixi:
Agency
Trendhouse

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 128
Trendhouse daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Bilqeyis

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 290-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Rayon Saray
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 3.02 sot
Sahəsi 85 m²
Otaq sayı 3
Mərtəbə sayı 1
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Həyətin ümumi sahəsi 3.02 sot,yeni təmirdən çıxmis evin içi çölü həyəti hər yeri təmirlidir.Sarayın ən səfalı və mərkəzi küçəsi sayılır,həyət dənizə ponarama var.evin kombisi kondisioner və əşyalarla bir yerdə satılır.tam paket kupçalıdır.Təcili Satılır!! Xaiş edirəm ciddi fikri olanlar əlaqə saxlasın.
Saray qəs.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 57498
  • Baxışların sayı: 165
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Saray-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Həyət evi / Abşeron, Saray
4+ otaqlı, 170 m², 2 mərtəbə
Əmlak qiyməti123 000
Əmlak elan tarixi15 may
Saray qəs.
Əmlak qiyməti123 000
Tarix ikonka 15 may
sahə kv ikonka 170 m², Otaq ikonka 4+ otaq, sahə sot ikonka 2 sot
Ünvan - ikonkaSaray qəs.
3 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Saray-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Həyət evi / Abşeron, Saray
3 otaqlı, 100 m², 1 mərtəbə
Əmlak qiyməti88 000
Əmlak elan tarixi12 may
Saray qəs.
Əmlak qiyməti88 000
Tarix ikonka 12 may
sahə kv ikonka 100 m², Otaq ikonka 3 otaq, sahə sot ikonka 3 sot
Ünvan - ikonkaSaray qəs.
3 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Saray-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça