evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Bakıxanov qəs., Sabunçu, Bakı - 154 000 AZN

154 000 AZN
2 962 AZN/m²
EMZAR

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 214-∗∗-∗∗
  • Elan: 57220
  • Baxışların sayı: 203
  • Elanın tarixi:
Agency
suleymanlı group

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 105
suleymanlı group daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
EMZAR

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 214-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Sabunçu
Məntəqə Bakıxanov qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 11/15
Sahəsi 52 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Təcili satılır!

✔ Sabunçu rayonu, Bakıxanov qəsəbəsi
✔ ASAN Xidmətin yanı, Nazim İsmayılov küçəsi
✔ 15 mərtəbəli yeni tikili binanın 11-ci mərtəbəsində yerləşir
✔ Ümumi sahəsi 52 m² (kupçada 48 m²) olan, 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə, təmirli mənzil satılır

✔ Yaşayış kompleksi prestijli ərazidə yerləşir, binanın qarşısında avtobus dayanacağı var
✔ Yaxınlıqda məktəblər və bağçalar mövcuddur
✔ Kompleksin generatoru var (işıqlar sönsə belə lift işləyir)
✔ Həyətində uşaq oyun meydançası, futbol meydançası və idman avadanlıqları var
✔ Təhlükəsizlik və təmizlik yüksək səviyyədə təmin edilir

✔ İstilik sistemi — kombi
✔ Qaz, su, işıq daimidir
✔ Sənəd — kupça

✔ Real alıcıya endirim olacaq
✔ Əlavə məlumat üçün 24/7 WhatsApp və telefon xətti 10:00–00:00 arası aktivdir
✔ Xahiş olunur, yalnız ciddi şəxslər əlaqə saxlasın
✔ Şirkətin xidmət haqqı 1% təşkil edir
Nazim İsmayılov küç.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 57220
  • Baxışların sayı: 203
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Sabunçu-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Sabunçu, Bakıxanov qəs.
3 otaqlı, 100 m², 11/12 mərtəbə
Əmlak qiyməti295 000
Əmlak elan tarixi15 may