evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 257 000 AZN

257 000 AZN
3 134 AZN/m²
Daşınmaz Agentliyi

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 229-∗∗-∗∗
  • Elan: 57120
  • Baxışların sayı: 244
  • Elanın tarixi: 12 noyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi
Agency
Baku Realtor

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 10:00 - 19:00
  • Elanların sayı: 231
Baku Realtor – Bakıda peşəkar daşınmaz əmlak agentliyi. Mənzil, villa, obyekt və torpaq sahələrinin alqı-satqısı və icarəsi üzrə sürətli və etibarlı xidmət. Təcrübəli makler komandamız sizə uyğun əmlakı tapmaqda və satış prosesini tam şəkildə tə...
Daşınmaz Agentliyi

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 229-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yasamal qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 9/20
Sahəsi 82 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Melissa Park Yaşayış Kompleksində, 20 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşən qanuni 2 otaqlı, 82 kv.m sahəyə malik, çıxarışlı mənzil satılır. Mənzil neoklassik üslubda zövqlü təmir olunub, şəhərə panoramalı mənzərəsi var.

✅ Yeraltı avtoparking
✅ 24/7 təhlükəsizlik və kamera sistemi
✅ Sürətli liftlər
✅ Sakit və prestijli yaşayış kompleksi

Qiymət: 257.000 AZN
Əşyalarla birlikdə satılır.
1% vasitəçi haqqı var.
Həsənbəy Zərdabi
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
259 000 AZN
Bu əmlak
257 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 2 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 259 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 57120
  • Baxışların sayı: 244
  • Elanın tarixi: 12 noyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.