evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Sumqayıt Bulvarı, Sumqayıt - 170 000 AZN

170 000 AZN
1 453 AZN/m²
Fərid

Sahibindən

Nömrəni göstər
(051) 971-∗∗-∗∗
  • Elan: 56553
  • Baxışların sayı: 131
  • Elanın tarixi: 4 noyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi
Fərid

Sahibindən

Nömrəni göstər
(051) 971-∗∗-∗∗
Şəhər Sumqayıt ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Mərtəbə 5/9
Sahəsi 117 m²
Otaq sayı 3
İpoteka Hazır ipoteka
Levent 2 yasayış kompleksində 3 otaqlı dəniz mənzərəli mənzil satılır. Bir tərəfi M.Hüseynzadə stadionu dəniz, digər tərəfi məhəlləyə baxır. Yolun kənarında olan ilk 3 binadan 1-cisidir. Hazır kreditdədir. İlkin 170.000 verilməklə 40.000 AZN-i faizsiz kreditlə şirkətə verə bilərsiniz. Və ya nağd şəkildə 210.000 AZN verilməklə satıla bilər. Maklerlər narahat etməsin.
Sumqayıt ş., Levent 2 y/k
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 56553
  • Baxışların sayı: 131
  • Elanın tarixi: 4 noyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Sumqayıt Bulvarı-Sumqayıt
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça Hazır ipoteka
Satılır / Yeni tikili / Sumqayıt, Sumqayıt Bulvarı
2 otaqlı, 95 m², 4/14 mərtəbə
Əmlak qiyməti40 000
Əmlak elan tarixi9 may
Sumqayıt Bulvarı Bəyaz MTK
Əmlak qiyməti40 000
Tarix ikonka 9 may
sahə kv ikonka 95 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 4/14 mərtəbə
Ünvan - ikonkaSumqayıt Bulvarı Bəyaz MTK
4 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Sumqayıt Bulvarı-Sumqayıt
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak sahibi Əmlak kupça Hazır ipoteka
Satılır / Yeni tikili / Sumqayıt, Sumqayıt Bulvarı
4+ otaqlı, 143 m², 9/9 mərtəbə
Əmlak qiyməti72 500
Əmlak elan tarixi8 may
Sumqayıt ş., Bulvar küç. 31 A
Əmlak qiyməti72 500