evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 355 000 AZN

355 000 AZN
2 731 AZN/m²
Daşınmaz Agentliyi

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 229-∗∗-∗∗
  • Elan: 56075
  • Baxışların sayı: 281
  • Elanın tarixi: 28 oktyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi
Agency
Baku Realtor

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 10:00 - 19:00
  • Elanların sayı: 231
Baku Realtor – Bakıda peşəkar daşınmaz əmlak agentliyi. Mənzil, villa, obyekt və torpaq sahələrinin alqı-satqısı və icarəsi üzrə sürətli və etibarlı xidmət. Təcrübəli makler komandamız sizə uyğun əmlakı tapmaqda və satış prosesini tam şəkildə tə...
Daşınmaz Agentliyi

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 229-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yasamal qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 15/17
Sahəsi 130 m²
Otaq sayı 3
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Yasamalda premium 3 otaqlı mənzil – TƏCİLİ SATIŞ!

Ünvan: Yasamal rayonu, Baku Mall və Yasamal Rayon Polis İdarəsinin yaxınlığı
Mərtəbə: 15 / 17
Sahə: 130 m²
Otaq: 3 otaq
Təmir: Əla təmirli – 1 ildən az yaşayış olub
Sənəd: Çıxarış (kupça) – bütün sənədlər qaydasındadır
Qiymət: 355.000 AZN
Vasitəçi haqqı: 1%

Üstünlüklər:
- Yüksək keyfiyyətli materiallarla təmir
- Zebrano firması mebelləri
- Mətbəx texnikası və 4 kondisioner ilə birlikdə satılır
- Tavalar digərlərindən daha hündür
- Sakit və əlverişli yerləşmə – mərkəzi infrastruktur

Əlaqə saxlayın və bu ideal mənzili yerində görmək imkanı əldə edin!
Yasamal r.
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
365 000 AZN
Bu əmlak
355 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 10 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 365 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 56075
  • Baxışların sayı: 281
  • Elanın tarixi: 28 oktyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi