evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Masazır, Abşeron - 86 000 AZN

86 000 AZN
1 433 AZN/m²
Bilqeyis

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 290-∗∗-∗∗
  • Elan: 56022
  • Baxışların sayı: 234
  • Elanın tarixi:
Agency
Trendhouse

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 128
Trendhouse daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Bilqeyis

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 290-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Rayon Masazır
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 3/13
Sahəsi 60 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Masazırda, əsas yolun kənarında yerləşən binanın altında Araz, BravoOba marketlər fəaliyyət göstərir. Yaxınlığında məktəb, bağça və avtobus dayanacağı mövcuddur.

Yaşayış kompleksi 24 saat mühafizə və kamera sistemi ilə təchiz olunub, həmçinin avtomobil dayanacağı var.

🏠 Mənzil kupçalıdıripotekaya yararlıdır.
🛋 Əşyalarla birlikdə satılır.
Masazır qəs
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 56022
  • Baxışların sayı: 234
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Masazır-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
3 otaqlı, 70 m², 2/8 mərtəbə
Əmlak qiyməti104 000
Əmlak elan tarixi21 may
Masazır qəsəbəsi
Əmlak qiyməti104 000
Tarix ikonka 21 may
sahə kv ikonka 70 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 2/8 mərtəbə
Ünvan - ikonkaMasazır qəsəbəsi
3 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Masazır-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
3 otaqlı, 71 m², 5/8 mərtəbə
Əmlak qiyməti98 000
Əmlak elan tarixi19 may
Masazır Modern City yaşayış kompleksi
Əmlak qiyməti98 000
Tarix ikonka 19 may
sahə kv ikonka 71 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 5/8 mərtəbə
Ünvan - ikonkaMasazır Modern City yaşayış kompleksi