evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Köhnə tikili Satılır, Montin qəs., Nərimanov, Bakı - 182 500 AZN

182 500 AZN
2 724 AZN/m²
Qiymət tarixçəsi
Ramiz

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 255-∗∗-∗∗
  • Elan: 55747
  • Baxışların sayı: 249
  • Elanın tarixi: 23 oktyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi
Ramiz

Sahibindən

Nömrəni göstər
(055) 255-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Nərimanov
Məntəqə Montin qəs.
Mülkün növü Köhnə tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 5/5
Sahəsi 67 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Ev Nərimanov rayonunda, sakit bir ərazidə və metroya maksimal 10 dəqiqəlik piyada məsafədə yerləşir. Orta təmirlidir və hazırda kirayəçi qalır.

Zənglərə cavab verilmədiyi halda nömrənin WhatsApp-ına yaza bilərsiniz.

Makerlərlə faizlə işlənmir.
Y.V.Çəmənzəminli küçəsi, 104
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
195 000 AZN
Bu əmlak
182 500 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 12 500 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 195 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 55747
  • Baxışların sayı: 249
  • Elanın tarixi: 23 oktyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

3 otaqlı  mənzil Köhnə tikili-Satılır-Nərimanov-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Nərimanov, Montin qəs.
3 otaqlı, 65 m², 3/5 mərtəbə
Əmlak qiyməti185 000
Əmlak elan tarixi16 may
C.Hacıbəyli küç. 45
Əmlak qiyməti185 000
Tarix ikonka 16 may
sahə kv ikonka 65 m², Otaq ikonka 3 otaq, Mərtəbə ikonka 3/5 mərtəbə