evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

3 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Yeni Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 265 000 AZN

265 000 AZN
2 246 AZN/m²
Qiymət tarixçəsi
Samir

Sahibindən

Nömrəni göstər
(051) 878-∗∗-∗∗
  • Elan: 55496
  • Baxışların sayı: 225
  • Elanın tarixi: 20 oktyabr 2025
  • Yenilənmə tarixi
Samir

Sahibindən

Nömrəni göstər
(051) 878-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yeni Yasamal qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 2/17
Sahəsi 118 m²
Otaq sayı 3
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Yeni tikili. Üç otaqlıdır (peredelka deyil). Yaşayış var.

Xaricə köçmə səbəbi ilə satılır.

Yeni təmirdən çıxıb – bahalı, yuyula bilən oboylar və yeni laklanmış parket döşəmə.

Tam əşyalı şəkildə satılır – mebel və texnika tamamilə yenidir.

Salon və mətbəxdə LG inverter kondisionerlər quraşdırılıb.

Mətbəxdə Arçelik qaz plitəsi, paltaryuyan və qabyuyan mövcuddur.
Adora italyan istehsalı mebeldaxili elektrik sobası quraşdırılıb.
Bosch 86 KGN (620 litr həcmli, böyük ölçülü inverter soyuducu).

Salonda və yataq otağında Samsung Smart TV.

Evdə CityNet yüksəksürətli internet və TV kanalları aktivdir.

İsitmə sistemi kombi – İmmergas (İtaliya) və Ariston su qızdırıcısı.

Yeni Yasamalın çox əlverişli hissəsində yerləşir – İpək Yoluna (Kənar Dairəvi yola) birbaşa çıxışı var.
İnşaatçılar metrosuna piyada məsafədədir.
Yaxınlıqda Yeni Yasamal parkı, məktəblər, uşaq bağçaları, çoxsaylı dükanlar və kafelər mövcuddur.

Binada sürətli sərnişin və yük lifti, yeraltı qaraj, həyət parkovkası və su hovuzu var.

Həyətdə supermarket, aptek, bərbərxana, gözəllik salonu və digər xidmət obyektləri fəaliyyət göstərir.

Həyət kameralarla tam müşahidə olunur.

77, 39 və 17 nömrəli marşrutların son dayanacağına 3 dəqiqəlik piyada məsafəsindədir. İnşaatçılar və Elmlər Akademiyası metrosuna çox yaxındır.

Bir sözlə, yaşayış üçün bütün şərait mövcuddur.

İpoteka krediti ilə alınması mümkündür.

Sənədləri çıxarış və texniki pasportdur.