evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, 7-ci mikrorayon, Binəqədi, Bakı - 188 000 AZN

188 000 AZN
3 241 AZN/m²
Samir

Sahibindən

Nömrəni göstər
(070) 259-∗∗-∗∗
  • Elan: 54070
  • Baxışların sayı: 362
  • Elanın tarixi:
Samir

Sahibindən

Nömrəni göstər
(070) 259-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Binəqədi
Məntəqə 7-ci mikrorayon
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 14/17
Sahəsi 58 m²
Otaq sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
MƏNZİLİN SAHİBİYƏM.
Yeni tikil binada təmirli STUDİO 2 OTAQLI mənzil satılır.
Mənzilin sahəsi 58 kv/m2.
Mənzil 17 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində yerləşir.Bina hazırdı və binada yaşayiş var.2 ədəd lift var.Bina çox keyfiyyətli tikilib.
Sənədi Çıxarış.Baxmaq istiyen əlaqə saxlasın.
Ünvan: 7-ci mkr,Dərnəgül m/s yaxınlığı,”Çinarlı Park”- yaşayiş kompleksi.

Xaiş olunur vasitəçilər şəkil və video görə narahat etməsinlər.
Vasitəçilərə 2% veriləcək.
Binəqədi r., 7-ci mkr., Abay Kunanbayev küçəsi
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 54070
  • Baxışların sayı: 362
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Binəqədi-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça Hazır ipoteka
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, 7-ci mikrorayon
2 otaqlı, 95 m², 4/16 mərtəbə
Əmlak qiyməti95 000
Əmlak elan tarixi16 may
Dərnəgül West town
Əmlak qiyməti95 000
Tarix ikonka 16 may
sahə kv ikonka 95 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 4/16 mərtəbə
Ünvan - ikonkaDərnəgül West town
2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Binəqədi-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça Hazır ipoteka
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, 7-ci mikrorayon
2 otaqlı, 61 m², 2/16 mərtəbə
Əmlak qiyməti66 000