evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

4 otaqlı Həyət evi Satılır, Masazır, Abşeron - 124 000 AZN

124 000 AZN
810 AZN/m²
Cahangir

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 736-∗∗-∗∗
  • Elan: 51268
  • Baxışların sayı: 185
  • Elanın tarixi:
Agency
Trend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 195
Trend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Cahangir

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(051) 736-∗∗-∗∗
Şəhər Abşeron r.
Rayon Masazır
Mülkün növü Həyət evi
Sənədi Kupça
Ümumi Sahə 1.7 sot
Sahəsi 153 m²
Otaq sayı 4+
Mərtəbə sayı 2
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Kupçalı, ipotekaya uyğundur. Masazırın tam mərkəzində, əsas yoldan 50 metr aralı, 1,7 sot torpaq sahəsində inşa olunmuş, mərtəbələrarası monolit konstruksiyalı, tam təmirli, yaşayışlı 2 mərtəbəli ev satılır. Bütün şəraiti var: qaz, su, işıq daimi, istilik sistemi kombidir. 1-ci mərtəbədə geniş qonaq otağı, mətbəx və sanitar qovşaq yerləşir. 2-ci mərtəbədə 3 yataq otağı və 1 sanitar qovşaq var. Dəhliz və sanitar qovşaqlarda isti döşəmə mövcuddur. Yaxınlıqda məktəb, bağça və marketlər var. Yalnız real alıcılar əlaqə saxlasın.
Masazır qəs., Ə.Vahid küç.
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 51268
  • Baxışların sayı: 185
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

4 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Masazır-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça Hazır ipoteka
Satılır / Həyət evi / Abşeron, Masazır
4+ otaqlı, 180 m², 2 mərtəbə
Əmlak qiyməti60 000
Əmlak elan tarixi20 may
Masazir qəs.
Əmlak qiyməti60 000
Tarix ikonka 20 may
sahə kv ikonka 180 m², Otaq ikonka 4+ otaq, sahə sot ikonka 1.8 sot
Ünvan - ikonkaMasazir qəs.
3 otaqlı  Həyət evi-Satılır-Masazır-Abşeron
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça
Satılır / Həyət evi / Abşeron, Masazır
3 otaqlı, 90 m², 1 mərtəbə