evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

2 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Yasamal qəs., Yasamal, Bakı - 105 000 AZN

105 000 AZN
525 AZN/m²
Cəfər

Sahibindən

Nömrəni göstər
(050) 578-∗∗-∗∗
  • Elan: 50543
  • Baxışların sayı: 241
  • Elanın tarixi: 16 avqust 2025
  • Yenilənmə tarixi
Cəfər

Sahibindən

Nömrəni göstər
(050) 578-∗∗-∗∗
Şəhər Bakı ş.
Rayon Yasamal
Məntəqə Yasamal qəs.
Mülkün növü Yeni tikili
Mərtəbə 20/20
Sahəsi 200 m²
Otaq sayı 2
Yasamalda 2 otaqlı yeni tikili, 42 m² — ev satılır. Yasamal rayonu, Main MTK-də qanuni 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Ünvan: Main yaşayış kompleksi, Moskva prospekti 8; “Şamaxinka” və “20 Yanvar” metrolarına piyada 7–8 dəqiqəlik məsafədədir. Mənzil 20/20-ci mərtəbədə yerləşir. 160 m² terras və 42 m² daxili sahə (sənədlərdə 42 m²) olmaqla ümumi 200 m²-dir. Mənzil iki ayrı zona və ya tam ev kimi funksional istifadə oluna bilər. Mənzilin böyük hissəsi təmirlidir.
Yasamal r
Qiymət müqayisəsi
Bazar qiyməti
610 000 AZN
Bu əmlak
105 000 AZN

Bu əmlak orta bazar qiymətindən 505 000 AZN ucuzdur.
Qeyd edək ki, bu ərazidə belə bir mülkün orta bazar qiyməti 610 000 AZN təşkil edir

Qeyd: Qiymət müqayisəsi saytda seçilmiş ərazi üzrə yerləşən oxşar elanların orta qiyməti əsas götürülərək hesablanır. Bununla belə, əmlakın faktiki dəyəri onun yerləşdiyi ərazi, təmir vəziyyəti və mühüm infrastruktur amilləri nəzərə alınmaqla müəyyən edilir. Bu amilləri nəzərə almağınız xahiş olunur.

Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 50543
  • Baxışların sayı: 241
  • Elanın tarixi: 16 avqust 2025
  • Yenilənmə tarixi

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Yasamal-Bakı
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.