evv.az Loader
Zəhmət olmasa gözləyin...

1 otaqlı mənzil Yeni tikili Satılır, Xırdalan - 65 000 AZN

65 000 AZN
2 167 AZN/m²
Irada xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 443-∗∗-∗∗
  • Elan: 49448
  • Baxışların sayı: 210
  • Elanın tarixi:
Agency
Trend House

Daşınmaz əmlak agentliyi

  • İş saatı: 09:00 - 18:00
  • Elanların sayı: 66
Trend House daşınmaz əmlak agentliyi 2001-ci ildən fəaliyyət göstərir. Bakı şəhərində ən yaxşı əmlak xidmətlərini təqdim edirik. Peşəkar komandamız sizə uyğun mənzil tapmaqda kömək edəcək.
Irada xanim

Vasitəçidən

Nömrəni göstər
(055) 443-∗∗-∗∗
Şəhər Xırdalan ş.
Mülkün növü Yeni tikili
Sənədi Kupça
Mərtəbə 14/15
Sahəsi 30 m²
Otaq sayı 1
İpoteka İpotekaya yararlı
Təmir Təmirli
Əşyası Var (Əşyalı)
Kristal Abşeron 2 yaşayış kompleksində15mərtəbəli binanın 14ci mərtəbəsində 1otaqli 30kvadratlı mənzi lsatılır.
Qaz, su, işıq, lift daimidrir.
Butun Ifrastrukur var.
Bina icra hakimiyyətinin yanında yerləşir, sürət qatarı dayanacağı binanın arxasında yerləşir..
Binanin 24 saat mühafizə və kamera sistemi var.
Mənzil əşyalı satılır
Kupça var. İpotekaya yararlıdır.
Ətraflı məlumat və digər evlər üçün real müştərilər qeyd olunan nömrəilə əlaqə saxlaya bilər.
Ofis haqqı 1 % təşkil edir.
Xırdalan ş., Heydər Əliyev pr
Paylaşmaq
Diqqət
Diqqət!
  • Elan: 49448
  • Baxışların sayı: 210
  • Elanın tarixi:

Oxşar elanlar

2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
2 otaqlı, 70 m², 2/11 mərtəbə
Əmlak qiyməti110 000
Əmlak elan tarixi20 may
Xırdalan şəhəri
Əmlak qiyməti110 000
Tarix ikonka 20 may
sahə kv ikonka 70 m², Otaq ikonka 2 otaq, Mərtəbə ikonka 2/11 mərtəbə
Ünvan - ikonkaXırdalan şəhəri
2 otaqlı  mənzil Yeni tikili-Satılır-Xırdalan
Seçilmiş əmlak elanı
Əmlak vasitəçidən Əmlak kupça İpotekaya yararlı
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
2 otaqlı, 50 m², 3/11 mərtəbə
Əmlak qiyməti89 000
Əmlak elan tarixi20 may